Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 26 листопада

 

11 група

Основи правових знань

Іноземна мова

Українська мова

 

16 група

Географія

Громадянська освіта

Українська література

 

1-Р група

Машини і обладнання

Тваринництво

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Географія

Географія

Іноземна мова

Українська мова

Математика

 

24 група

Іноземна мова

Хімія

Хімія

 

26 група

Історія України

Основи правових знань

Устаткування підприємств

 

2-Р група

 

31 група

Іноземна мова

Історія України

Математика

Біологія

 

34 група

Технології

Захист України

Фізика

 

36 група

Технологія приготування їжі

Облік і калькуція


___________________________________________________________________________

Четвер, 25 листопада

 

11 група

Охорона праці

Фізика

Біологія

 

16 група

Фізика

Охорона праці

Українська мова

 

1-Р група

Слюсарна справа

Слюсарна справа

Охорона праці

СТО

 

1-К група

Охорона праці

Устаткування підприємств

Устаткування підприємств

Санітарія

 

21 група

Біологія

Фізика

Історія України

Хімія

 

24 група

Українська література

ТКОІ

Бух.облік

Історія України

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

 

2-Р група

ПДР

Професійна етика

ОБДР

 

31 група

Фізика

Українська література

Українська мова

 

34 група

Захист України

Виробниче навчання

 

36 група

Захист України

Виробниче навчання

Українська мова

Математика


___________________________________________________________________________

Середа, 24 листопада

 

11 група

Хімія

Хімія

Українська мова

Математика

 

16 група

Технологія приготування їжі

Інформаційні технології

Математика

Іноземна мова

 

1-Р група

Зоогігієна

Фізична культура

Слюсарна справа

Економіка

 

1-К група

Фізична культура

Економіка

Технологія приготування їжі

 

21 група

Електротехніка

Українська мова

Фізична культура

Фізика

 

24 група

Діловодство

Основи роботи в Інтернеті

 

26 група

Українська література

Технологія приготування їжі

Фізика

Математика

 

2-Р група

ПДР

ПДР

СТО

ОБДР

 

31 група

Виробниче навчання

Українська мова

 

34 група

Українська мова

Фізична культура

Бух.облік

 

36 група

Іноземна мова

Фізика

Охорона праці

Технології


___________________________________________________________________________

Вівторок, 23 листопада

 

11 група

Тваринництво

Всесвітня історія

Математика

Основи вет.медицини

 

16 група

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Тваринництво

Тваринництво

С/г машини

Трактори

Техніка пошуку роботи

 

1-К група

Технологія приготування їжі

Формування ЗСЖ

Устаткування підприємств

Організація виробництва

 

21 група

Фізична культура

Технічне креслення

Іноземна мова

Зарубіжна література

 

24 група

Фізика

Фізична культура

Зарубіжна література

Українська мова

 

26 група

Біологія

Математика

Фізика

Економіка

 

2-Р група

 

31 група

Фізична культура

С/г машини

Технології

Трактори

 

34 група

Хімія

Бух.облік

Фізика

Історія України

 

36 група

Фізична культура

Українська література

Фізика

Захист України


___________________________________________________________________________

Понеділок, 22 листопада

 

11 група

Машини і обладнання

Іноземна мова

Всесвітня історія

Фізична культура

 

16 група

Технологія приготування їжі

Хімія

Фізика

Всесвітня історія

 

1-Р група

Основи енергоефективності

Електротехніка

Машини і обладнання

Трактори

Фізична культура

 

1-К група

Виробниче навчання

Технологія приготування їжі

 

21 група

Українська мова

С/г машини

Українська література

Математика

 

24 група

Виробниче навчання

Бух.облік

 

26 група

Хімія

Виробниче навчання

 

2-Р група

С/г машини

Трактори

Трактори

Фізична культура

 

31 група

ПДР

Математика

Фізика

Фізична культура

 

34 група

Українська література

Фізика

Математика

Іноземна мова

 

36 група

Українська мова

Математика

Біологія

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 19 листопада

 

11 група

Українська мова

Математика

Громадянська освіта

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Географія

Українська література

Громадянська освіта

 

1-Р група

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Математика

Фізика

Іноземна мова

Іноземна мова

 

24 група

Біологія

Хімія

Іноземна мова

 

26 група

Історія України

Історія України

Устаткування підприємств

 

2-Р група

 

31 група

Хімія

Іноземна мова

Трактори

Математика (факультатив)

 

34 група

Технології

Фізика

Фізична культура

 

36 група

Технологія приготування їжі

Фізіологія

Історія України


___________________________________________________________________________

Четвер, 18 листопада

 

11 група

Охорона праці

Фізика

Біологія

Зоогігієна

 

16 група

Українська мова

Фізика

Охорона праці

Фізична культура

 

1-Р група

СТО

Охорона праці

С/г машини

Фізична культура

 

1-К група

Охорона праці

Гігієна та санітарія

Устаткування підприємств

Устаткування підприємств

 

21 група

Біологія

Історія України

Хімія

Фізика

 

24 група

Історія України

ТКОІ

Українська література

Фізична культура

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

Фізична культура

 

2-Р група

ПДР

ПДР

Будова автомобіля

ОБДР

 

31 група

Захист України

Українська мова

Фізика

Українська література

 

34 група

Захист України

Виробниче навчання

 

36 група

Історія України

Українська мова

Математика

Хімія


___________________________________________________________________________

Середа, 17 листопада

 

11 група

Хімія

Фізика

Українська мова

Математика

 

16 група

Математика

Іноземна мова

Устаткування підприємств

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Основи анатомії

 

1-К група

Економіка

Фізична культура

Технологія приготування їжі

 

21 група

Виробниче навчання

Фізична культура

 

24 група

ТКОІ

Машинопис

Математика

Фізика

 

26 група

Математика

Фізика

Українська література

Технологія приготування їжі

 

2-Р група

ОБДР

Фізична культура

Охорона праці

Трактори

 

31 група

ПДР

Виробниче навчання

 

34 група

Математика

Українська мова

Бух.облік

Фізична культура

 

36 група

Фізика

Іноземна мова

Математика

Технології


___________________________________________________________________________

Вівторок, 16 листопада

 

11 група

Тваринництво

Тваринництво

Основи анатомії

Математика

Географія

 

16 група

Математика

Математика

Гігієна та санітарія

Біологія

Фізична культура

 

1-Р група

Основи правових знань

Трактори

Основи вет.медицини

 

1-К група

Інформаційні технології

Основи правових знань

Технологія приготування їжі

Фізична культура

 

21 група

Іноземна мова

Трактори

Технічне креслення

 

 

24 група

Фізична культура

Українська мова

Зарубіжна література

Фізика

 

 

26 група

Фізика

Біологія

Зарубіжна література

Технологія приготування їжі

 

2-Р група

 

31 група

Історія України

С/г машини

ПДР

Технології

 

34 група

Біологія

Історія України

Бух.облік

Фізика

 

36 група

Українська література

Фізична культура

Захист України

Фізика


___________________________________________________________________________

Понеділок, 15 листопада

 

11 група

Фізична культура

Іноземна мова

Українська література

 

16 група

Хімія

Фізика

Всесвітня історія

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Основи енергоефективності

С/г машини

Трактори

Машини і обладнання

 

1-К група

Технологія приготування їжі

Виробниче навчання

 

21 група

С/г машини

Математика

Українська література

Українська мова

 

24 група

Виробниче навчання

Бух.облік

 

26 група

Хімія

Виробниче навчання

 

2-Р група

Трактори

Фізична культура

Будова автомобіля

С/г машини

 

31 група

Фізика

Математика

Фізична культура

ПДР

 

34 група

Іноземна мова

Українська література

Математика

Фізика

 

36 група

Хімія

Математика

Українська мова

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 12 листопада

 

11 група

Фізична культура

Українська мова

Основи правових знань

Іноземна мова (факультатив)

 

16 група

Громадянська освіта

Географія

Географія

Українська література

 

1-Р група

Фізична культура

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Географія

Математика

Іноземна мова

Українська мова (факультатив)

 

24 група

Хімія

Хімія

Іноземна мова

 

26 група

Фізика

Устаткування підприємств

Історія України

 

2-Р група

 

31 група

Математика

Біологія

Іноземна мова

Історія України (факультатив)

 

34 група

Фізика

Захист України

Технології

 

36 група

Технологія приготування їжі

Облік, калькуляція і звітність

Фізична культура


___________________________________________________________________________

Четвер, 11 листопада

 

11 група

Фізика

Техніка пошуку роботи

Охорона праці

 

Біологія

 

16 група

Фізика

Українська мова

Охорона праці

Фізична культура

 

1-Р група

СТО

Охорона праці

Фізична культура

 

1-К група

Устаткування підприємств

Устаткування підприємств

Гігієна та санітарія

Охорона праці

 

21 група

Історія України

Біологія

Хімія

Фізика

 

24 група

Історія України

Бух.облік

ТКОІ

Українська література

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

Фізична культура

 

2-Р група

Будова автомобіля

ОБДР

Професійна етика

 

31 група

Фізика

Захист України

Українська мова

Українська література

 

34 група

Захист України

Виробниче навчання

 

36 група

Захист України

Виробниче навчання


___________________________________________________________________________

Середа, 10 листопада

 

11 група

Математика

Українська мова

Українська література

Хімія

 

16 група

Інформаційні технології

Математика

Іноземна мова

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Економіка

Фізична культура

Слюсарна справа

Основи зоогігієни

 

1-К група

Фізична культура

Економіка

Технологія приготування їжі

 

21 група

Електротехніка

Українська мова

Фізична культура

Фізика

 

24 група

Основи роботи в Інтернеті

Основи діловодства

Математика

 

26 група

Математика

Українська література

Технологія приготування їжі

Фізика

 

2-Р група

ОБДР

ПДР

СТО

ПДР

 

31 група

Виробниче навчання

 

34 група

Українська мова

Фізична культура

Математика

Бух.облік

 

36 група

Фізика

Охорона праці

Іноземна мова

Технології


___________________________________________________________________________

Вівторок, 2 листопада

 

11 група

Всесвітня історія

Математика

Тваринництво

Основи вет.медицини

 

16 група

Математика (факультатив)

 

1-Р група

С/г машини

Трактори

Тваринництво

Техніка пошуку роботи

 

1-К група

Організація виробництва

Формування ЗСЖ

Технологія приготування їжі

 

21 група

Іноземна мова

Зарубіжна література

Технічне креслення

Фізична культура

 

24 група

Українська мова

Фізична культура

Зарубіжна література

Фізика

 

26 група

Фізика

Математика

Біологія

Економіка

 

2-Р група

Основи законодавства України

 

31 група

Технології

Фізична культура

Трактори

С/г машини

 

34 група

Фізика

Бух.облік

Хімія

Історія України

 

36 група

Українська література

Захист України

Фізика

Фізична культура


___________________________________________________________________________

Понеділок, 8 листопада

 

11 група

Іноземна мова

Всесвітня історія

Машини і обладнання

Фізична культура

 

16 група

Фізика

Технологія приготування їжі

Хімія

Всесвітня історія

 

1-Р група

Трактори

Електротехніка

Основи енергоефективності

Машини і обладнання

 

1-К група

Технологія приготування їжі

Виробниче навчання

 

21 група

Українська мова

Українська література

Математика

С/г машини

 

24 група

Виробниче навчання

Бухгалтерський облік

 

26 група

Виробниче навчання

Хімія

 

2-Р група

С/г машини

Трактори

Будова автомобіля

Фізична культура

 

31 група

Фізика

Математика

Фізична культура

ПДР

 

34 група

Математика

Математика

Іноземна мова

Фізика

Українська література

 

36 група

Українська мова

Математика

Біологія

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 5 листопада

 

11 група

Математика

Громадянська освіта

Українська мова

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

1-Р група

Інформаційні технології

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Математика

Фізика

Іноземна мова

 

Іноземна мова (факультатив)

 

24 група

Хімія

Іноземна мова

Біологія

 

26 група

Історія України

Історія України

Устаткування підприємств

 

2-Р група

 

31 група

Основи законодавства України

Хімія

Іноземна мова

Математика (факультатив)

 

34 група

Фізика

Технології

 

36 група

Фізіологія харчування

Історія України

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

Четвер, 4 листопада

 

11 група

Біологія

Фізика

Основи зоогігієни

Охорона праці

 

16 група

Охорона праці

Фізика

Українська мова

Фізична культура

 

1-Р група

Фізична культура

Технічне креслення

Охорона праці

СТО

 

1-К група

Охорона праці

Устаткування підприємств

Устаткування підприємств

Гігієна та санітарія

 

 

21 група

Біологія

Фізика

Хімія

Історія України

 

24 група

Історія України

Українська література

Фізична культура

ТКОІ

 

26 група

Українська мова

Фізична культура

Іноземна мова

 

2-Р група

ПДР

ПДР

ОБДР

Будова автомобіля

 

31 група

Українська література

Захист України

Українська мова

Фізика

 

34 група

Захист України

Виробниче навчання

 

36 група

Виробниче навчання

Історія України


___________________________________________________________________________

Середа, 3 листопада

 

11 група

Виробниче навчання

Фізика

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Устаткування підприємств

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Основи анатомії тварин

 

1-К група

Технологія приготування їжі

Основи галузевої економіки

Фізична культура

 

21 група

Фізична культура

Виробниче навчання

 

24 група

Машинопис

Фізика

Математика

ТКОІ

 

26 група

Математика

Технологія приготування їжі

Фізика

Українська література

 

2-Р група

Фізична культура

Охорона праці

ОБДР

Трактори

 

31 група

Технології

Виробниче навчання

Виробниче навчання

 

34 група

Бух.облік

Фізична культура

Математика

Українська мова

 

36 група

Фізика

Іноземна мова

Математика

Технології


___________________________________________________________________________

Вівторок, 2 листопада

 

11 група

Основи анатомії тварин

Математика

Географія

Тваринництво

Тваринництво

 

16 група

Математика

Гігієна та санітарія

Біологія

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

Основи вет.медицини

Тваринництво

Основи правих знань

 

1-К група

Інформаційні технології

Технологія приготування їжі

Фізична культура

Основи правових знань

 

21 група

Трактори

Іноземна мова

Технічне креслення

 

24 група

Українська мова

Зарубіжна література

Фізика

Фізична культура

 

26 група

Фізика

Зарубіжна література

Технологія приготування їжі

Біологія

 

2-Р група

 

31 група

ПДР

Технології

Фізична культура

Історія України

С/г машини

 

34 група

Історія України

Фізика

Біологія

Бух.облік

 

36 група

Фізика

Захист України

Фізична культура

Українська література


___________________________________________________________________________

Понеділок, 1 листопада

 

11 група

Іноземна мова

Фізична культура

Українська література

 

16 група

Всесвітня історія

Хімія

Фізика

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Трактори

С/г машини

ОСнови енергоефективності

Машини і обладнання

 

1-К група

Виробниче навчання

Технологія приготування їжі

 

21 група

Українська література

С/г машини

Українська мова

 

24 група

Бухгалтерський облік

Виробниче навчання

 

26 група

Хімія

Виробниче навчання

 

2-Р група

С/г машини

Трактори

Фізична культура

Будова автомобіля

 

31 група

Фізика

ПДР

Фізична культура

 

34 група

Фізика

Українська література

Іноземна мова

Математика

 

36 група

Українська мова

Хімія

Технологія приготування їжі

 

 


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 29 жовтня

 

11 група

Українська мова

Фізична культура

Математика

Громадянська освіта

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

1-Р група

Фізична культура

Інформаційні технології

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Фізика

Математика

Іноземна мова

Іноземна мова (факультатив)

 

24 група

Біологія

Іноземна мова

Хімія

 

26 група

Історія України

Історія України

Устаткування підприємств

 

2-Р група

 

31 група

Хімія

Іноземна мова

Основи законодавства України

 

34 група

Фізична культура

Фізика

Бухгалтерський облік

 

36 група

Технологія приготування їжі

Фізична культура

Фізіологія харчування

Історія України (факультатив)


___________________________________________________________________________

Четвер, 28 жовтня

 

11 група

Основи зоогігієни

Біологія

Фізика

Охорона праці

 

16 група

Українська мова

Охорона праці

Фізика

Фізична культура

 

1-Р група

СТО

Охорона праці

Технічне креслення

Технічне креслення

 

1-К група

Устаткування підприємств

Устаткування підприємств

Гігієна та санітарія

Охорона праці

 

21 група

Біологія

Історія України

Фізика

Хімія

 

24 група

Українська література

Історія України

ТКОІ

Фізична культура

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

Фізична культура

 

2-Р група

ПДР

ПДР

Будова автомобіля

ОБДР

 

31 група

Українська мова

Фізика

Захист України

Українська література

 

34 група

Математика

Захист України

Українська література

Бухгалтерський облік

 

36 група

Виробниче навчання

Історія України

 

___________________________________________________________________________

Середа, 27 жовтня

 

11 група

Фізика

Виробниче навчання

 

16 група

Облік, калькуляція і звітність

Математика

Технологія приготування їжі

Іноземна мова

 

1-Р група

Основи анатомії с/г тварин

Фізична культура

 

1-К група

Технологія приготування їжі

Основи галузевої економіки

Фізична культура

 

21 група

Фізична культура

 

24 група

Математика

Машинопис

Фізика

ТКОІ

 

26 група

Фізика

Українська література

Математика

Технологія приготування їжі

 

2-Р група

ОБДР

Охорона праці

Трактори

Фізична культура

 

31 група

Будова автомобіля

 

34 група

Математика

Українська мова

Бухгалтерський облік

Фізична культура

 

36 група

Іноземна мова

Математика

Захист України

Фізика


___________________________________________________________________________

Вівторок, 26 жовтня

 

11 група

Математика

Географія

Основи анатомії с/г тварин

Тваринництво

 

16 група

Гігієна та санітарія

Математика

Біологія

Фізична культура

 

1-Р група

Основи правових знань

Основи ветеринарної медицини

Трактори

 

1-К група

Технологія приготування їжі

Інформаційні технології

Основи правових знань

Фізична культура

 

21 група

Іноземна мова

Трактори

Технічне креслення

Технічне креслення

Фізична культура

 

24 група

Українська мова

Фізика

Зарубіжна література

Фізична культура

 

26 група

Технологія приготування їжі

Фізика

Біологія

Зарубіжна література

 

2-Р група

 

31 група

ПДР

ПДР

Історія України

С/г машини

Фізична культура

 

34 група

Бухгалтерський облік

Історія України

Фізика

Біологія

 

36 група

Захист України

Українська література

Фізика

Фізична культура


___________________________________________________________________________

Понеділок, 25 жовтня

 

11 група

Інформаційні технології

Українська література

Іноземна мова

Фізична культура

 

16 група

Технологія приготування їжі

Хімія

Фізика

Всесвітня історія

 

1-Р група

Трактори

Основи енергоефективності

С/г машини

С/г машини

 

1-К група

Виробниче навчання

Технологія приготування їжі

 

21 група

Українська мова

Математика

Українська література

С/г машини

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Хімія

Виробниче навчання

 

2-Р група

Трактори

Будова автомобіля

С/г машини

Фізична культура

 

31 група

ПДР

Фізика

Математика

Фізична культура

 

34 група

Українська література

Іноземна мова

Фізика

Математика

 

36 група

Українська мова

Хімія

Математика

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

Субота, 23 жовтня

 

11 група

Українська мова

Математика

Громадянська освіта

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

1-Р група

Інформаційні технології

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Іноземна мова

Математика

Фізика

Іноземна мова (факультатив)

 

24 група

Іноземна мова

Хімія

Біологія

 

26 група

Історія України

Історія України

Устаткування підприємств

 

2-Р група

 

31 група

Хімія

Іноземна мова

Основи законодавства України

Математика (факультатив)

 

34 група

Фізична культура

Фізика

 

36 група

Технологія приготування їжі

Фізіологія харчування

Історія України (факультатив)


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 22 жовтня

 

11 група

Українська мова

Основи правових знань

Українська мова (факультатив)

Іноземна мова (факультатив)

 

16 група

Географія

Українська література

Громадянська освіта

 

1-Р група

 

1-К група

Виробниче навчання

 

21 група

Математика

Іноземна мова

Географія

Українська мова (факультатив)

 

24 група

Іноземна мова

Хімія

Хімія

 

26 група

Історія України

Основи правових знань

Устаткування підприємств харчування

 

2-Р група

 

31 група

Біологія

Математика

Іноземна мова

 

Історія України (факультатив)

 

34 група

Бухгалтерський облік

Захист України

Фізика

 

36 група

Облік, калькуляція і звітність

Технологія приготування їжі

Українська мова

 

___________________________________________________________________________

Четвер 21 жовтня

 

11 група

Техніка пошуку роботи

Фізика

Охорона праці

Біологія

 

16 група

Українська мова

Фізика

Охорона праці

Громадянська освіта

 

1-Р група

Охорона праці

С/г машини

 

1-К група

Гігієна та санітарія

Устаткування підприємств харчування

Устаткування підприємств харчування

Охорона праці

 

21 група

Історія України

Фізика

Біологія

Хімія

 

24 група

Історія України

Українська література

ТКОІ

Бухгалтерський облік

 

26 група

Історія України

Іноземна мова

Українська мова

 

2-Р група

Будова автомобіля

ОБДР

ПДР

Професійна етика

 

31 група

Українська мова

Захист України

Фізика

Українська література

 

34 група

Захист України 

 

36 група

Виробниче навчання

Захист України

 

 

___________________________________________________________________________

Середа 20 жовтня

 

11 група

Виробниче навчання

Хімія

 

16 група

Математика

Іноземна мова

Інформаційні технології

 

1-Р група

Основи галузевої економіки

Основи енергоефективності

 

1-К група

Основи галузевої економіки

Технологія приготування їжі

Технологія приготування їжі

 

21 група

С/г машини

Фізика

Українська мова

Електротехніка

 

24 група

Основи діловодства

Математика

Основи роботи в Інтернеті

 

26 група

Українська література

Математика

Фізика

 

2-Р група

ОБДР

ПДР

СТО

ПДР

 

31 група

Виробниче навчання

 

34 група

Бухгалтерський облік

Математика

Українська мова

 

36 група

Охорона праці

Фізика

Іноземна мова

Захист України