Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian

В межах акції «Допоможи ветерану, людям похилого віку, солдатським вдовам» учні Іванівського ПАЛ надавали волонтерську допомогу.

Детальніше...

З 15 вересня по 15 жовтня у Іванівському професійному агарному ліцеї проходив місячник: «Наші добри справи», «Добро починається з тебе», щоб зігріти теплом та увагою людей похилого віку учні 16, 24, 26, 2-Т, 36 груп на чолі з головою ради учнівського самоврядування приготували солодкі подарунки солдатським вдовам, учасникам ВВВ, організували прибирання садочків, городів та прилеглих ділянок.

 

 

Детальніше...

З 1 вересня навчального року в Іванівському ПАЛ проходить акція «Зігрій солдата».

 

67 волонтерів (учнів ліцею) на чолі з головою ради учнівського самоврядування прийняли участь в акції, щоб зігріти теплом та увагою наших захисників Вітчизни. Понад 2000 тисяч гривень зібраних дітьми використали на придбання теплого одягу.

 

Детальніше...

 

       У жовтні місяці проходив місячник волонтерського руху «Подаруй посмішку людям». Юні волонтери допомогли 35 сім’ям соціально незахищеним групам населення (ветеранам ВВВ, самотнім солдатським вдовам, інвалідам) надається посильна допомога по господарству, наводять лад на подвір’ї, на городі, закуповують ліки та продукти харчування.

Детальніше...