Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian


___________________________________________________________________________

Понеділок, 18 січня

 

14 група

Зарубіжна література

Математика

Фізика

Іноземна мова (факультатив)

 

16 група

Біологія

Фізика

Всесвітня історія

Історія України

 

1-Р група

Агротехнології

Агротехнології

Фізична культура

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

21 група

ОБДР

Хімія

Фізична культура

 

24 група

Фізична культура

 

26 група

Біологія

Хімія

Математика

Формування ЗСЖ

 

31 група

ПДР

Фізика

Професійна етика

Фізична культура

 

34 група

Фізика

Математика

Українська література

Українська мова (факультатив)

 

36 група

Українська мова

Інформаційні технології

Математика

Історія України


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 15 січня

 

14 група

Історія України

Техніка пошуку роботу

Українська література

 

16 група

Географія

Географія

Українська література

Громадянська освіта

 

1-Р група

ПДР

Трактори

Трактори

СТО

 

21 група

Математика

Українська література

Українська мова

Історія України (факультатив)

 

24 група

ІСТО

Біологія

Іноземна мова

Історія України (факультатив)

 

26 група

Технологія приготування їжі

Організація виробництва

Економіка

Технології

Історія України

 

31 група

Іноземна мова

Технології

Математика

Фізична культура

 

34 група

Математика

Астрономія

Історія України

 

36 група

Технологія приготування їжі

Біологія

Фізична культура

Іноземна мова (факультатив)

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 14 січня

 

14 група

Іноземна мова

Хімія

ТКОІ

Громадянська освіта

 

16 група

Українська мова

Хімія

Фізика

Фізична культура

 

1-Р група

С/г машини

С/г машини

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Трактори

Математика

С/г машини

Фізика

 

24 група

Технології

Технології

Економіка

Захист України

 

26 група

Захист України

Хімія

Технології

Фізична культура

 

31 група

Фізика

Трактори

Українська література

Українська мова

 

34 група

Математика

Виробниче навчання

 

36 група

Захист України

Математика

Українська мова (факультатив)

 

 


___________________________________________________________________________

Четвер, 24 грудня

 

11 група

Громадянська освіта

Фізика

Фізика

Фізична культура

 

14 група

Іноземна мова

Охорона праці

ПДР

Громадянська освіта

 

16 група

Охорона праці

Українська мова

Фізична культура

Фізика

 

24 група

Бухгалтерський облік

Математика

Економіка

Всесвітня історія

 

26 група

Українська мова

Технологія приготування їжі

Фізична культура

Хімія

 

2-Р група

ПДР

ОБДР

ПДР

 

31 група

Українська література

Фізика

Захист України

Українська мова

 

34 група

Математика

Технології

Фізична культура

Хімія

 

36 група

Технологія приготування їжі

Математика

Математика

Захист України

Технології


___________________________________________________________________________

Середа, 23 грудня

 

11 група

Всесвітня історія

Географія

Хімія

Фізика

 

14 група

Фізична культура

Географія

ПДР

Біологія

 

16 група

Технологія приготування їжі

Українська література

Математика

Громадянська освіта

 

24 група

Математика

Математика

Історія України

Бухгалтерський облік

Економіка

 

26 група

Іноземна мова

Українська мова

Математика

Фізика

 

2-Р група

ПДР

Будова автомобіля

 

31 група

Технології

ПДР

Хімія

Хімія

 

34 група

Українська мова

Бухгалтерський облік

Фізична культура

 

36 група

Технології

Технології

Фізика

Математика


___________________________________________________________________________

Вівторок, 22 грудня

 

11 група

Математика

Фізична культура

Географія

Громадянська освіта

 

14 група

Економіка

Фізика

Основи правових знань

Всесвітня історія

 

16 група

Фізична культура

Біологія

Технологія приготування їжі

Громадянська освіта

 

24 група

Фінанси

Фізика

Географія

 

26 група

Зарубіжна література

Біологія

Географія

Основи правових знань

 

2-Р група

ОБДР

ПДР

 

31 група

Трактори

Технології

Математика

 

34 група

Технології

Математика

Астрономія

 

36 група

Хімія

Українська література

Фізика

Фізична культура


___________________________________________________________________________

Понеділок, 21 грудня

 

11 група

Громадянська освіта

Українська література

Фізика

Фізична культура

 

14 група

Хімія

Інформаційні технології

Основи правових знань

Громадянська освіта

 

16 група

Технологія приготування їжі

Всесвітня історія

Біологія

Фізика

 

24 група

Фізична культура

Бухгалтерський облік

Фінанси

Основи оподаткування

 

26 група

Математика

Економіка

Всесвітня історія

Технологія приготування їжі

 

2-Р група

Фізична культура

Трактори

ПДР

 

31 група

Фізика

ПДР

Математика

Фізична культура

 

34 група

Математика

Українська література

Астрономія

Технології

 

36 група

Технологія приготування їжі

Математика

Українська мова

Хімія


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 18 грудня

 

11 група

Охорона праці

Українська література

Всесвітня історія

Громадянська освіта

 

14 група

Фізика

Українська література

Фізична культура

Іноземна мова

 

16 група

ПДР

Математика

Географія

Технологія приготування їжі

 

24 група

Основи оподаткування

Бухгалтерський облік

Хімія

Українська мова

 

26 група

Іноземна мова

Історія України

Біологія

Географія

 

2-Р група

Охорона праці

Будова автомобіля

Професійна етика

Фізична культура

 

31 група

Іноземна мова

Фізика

Трактори

Математика

 

34 група

Астрономія

Математика

Математика

Бухгалтерський облік

Українська мова

 

36 група

Гігієна та санітарія

Охорона праці

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

Четвер, 17 грудня

 

11 група

Громадянська освіта

Фізика

Фізика

Фізична культура

 

14 група

Охорона праці

Громадянська освіта

ПДР

Іноземна мова

 

16 група

Охорона праці

Фізична культура

Фізика

Українська мова

 

24 група

Економіка

Бухгалтерський облік

Математика

Всесвітня історія

 

26 група

Фізична культура

Хімія

Технологія приготування їжі

Українська мова

 

2-Р група

ОБДР

ПДР

ПДР

 

31 група

Українська мова

Захист України

Фізика

Українська література

 

34 група

Математика

Хімія

Технології

Фізична культура

 

36 група

Захист України

Технології

Математика

Технологія приготування їжі

 


___________________________________________________________________________

Середа, 16 грудня

 

11 група

Фізика

Географія

Хімія

Всесвітня історія

 

14 група

ПДР

Географія

Біологія

Фізична культура

 

16 група

Математика

Технологія приготування їжі

Громадянська освіта

Українська література

 

24 група

Математика

Історія України

Економіка

Бухгалтерський облік

 

26 група

Іноземна мова

Українська література

Математика

Фізика

 

2-Р група

ПДР

Фізична культура

Будова автомобіля

 

31 група

Технології

Хімія

ПДР

Хімія

 

34 група

Фізична культура

Бухгалтерський облік

Українська мова

 

36 група

Фізика

Математика

Технології

Технології


___________________________________________________________________________

Вівторок, 15 грудня

 

11 група

Громадянська освіта

Фізична культура

Географія

Математика

 

14 група

Фізика

Економіка

Основи правових знань

Всесвітня історія

 

16 група

Технологія приготування їжі

Біологія

Фізична культура

Громадянська освіта

 

24 група

Бухгалтерський облік

Фінанси

Географія

Фізика

 

26 група

Біологія

Основи правових знань

Зарубіжна література

Географія

 

2-Р група

ОБДР

ПДР

Трактори

 

31 група

Хімія

ПДР

Математика

Технології

 

34 група

Фізика

Бухгалтерський облік

Математика

Технології

 

36 група

Фізична культура

Українська література

Хімія

Фізика


___________________________________________________________________________

Понеділок, 14 грудня

 

11 група

Фізика

Громадянська освіта

Українська література

Фізична культура

 

14 група

Хімія

Інформаційні технології

Основи правових знань

Громадянська освіта

 

16 група

Всесвітня історія

Біологія

Технологія приготування їжі

Фізика

 

24 група

Фінанси

Фізична культура

Основи оподаткування

Бухгалтерський облік

 

26 група

Всесвітня історія

Технологія приготування їжі

Основи галузевої економіки

Математика

 

2-Р група

Трактори

Фізична культура

ПДР

 

31 група

Фізична культура

Математика

ПДР

Фізика

 

34 група

Українська література

Математика

Математика

Фізика

Технології

 

36 група

Математика

Українська мова

Хімія

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 11 грудня

 

11 група

Математика

Математика

Громадянська освіта

Українська мова (факультатив)

 

14 група

Основи правових знань

Фізика

Українська література

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Українська література

Громадянська освіта

Географія

 

24 група

Хімія

Іноземна мова

Географія

 

26 група

Технологія приготування їжі

Географія

Історія України

Історія України (факультатив)

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Хімія

Фізична культура

Іноземна мова

 

34 група

Захист України

Фізична культура

Фізика

 

36 група

Гігієна та санітарія

Фізична культура

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

Четвер, 10 грудня

 

11 група

Фізика

Біологія

Техніка пошуку роботи

Охорона праці

 

14 група

ТКОІ

Охорона праці

Іноземна мова

Громадянська освіта

 

16 група

Фізика

Охорона праці

Українська мова

Фізична культура

 

1-Р група

Основи енергоефективності

С/г машини

Машини та обладнання

Фізична культура

 

24 група

Бухгалтерський облік

Формування ЗСЖ

Економіка

Українська література

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

Українська література

Фізична культура

 

2-Р група

ОБДР

ПДР

ПДР

Будова автомобіля

 

31 група

Українська мова

Фізика

Захист України

Українська література

 

34 група

Виробниче навчання

Історія України

 

36 група

Фізика

Математика

Історія України


___________________________________________________________________________

Середа, 9 грудня

 

11 група

Виробниче навчання

 

14 група

Біологія

Українська література

Фізична культура

Географія

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Устаткування підприємств харчування

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Основи галузевої економіки

Машини та обладнання

Охорона праці

 

24 група

Економіка

Математика

Історія України

Бухгалтерський облік

 

26 група

Фізика

Математика

Українська література

Зарубіжна література

 

2-Р група

ОБДР

Трактори

ПДР

Фізична культура

 

31 група

Фізика

Виробниче навчання

 

34 група

Українська мова

Іноземна мова

Фізична культура

Бухгалтерський облік

 

36 група

Технології

Іноземна мова

Охорона праці

Фізика


___________________________________________________________________________

Вівторок, 8 грудня

 

11 група

Основи зоогігієни

Українська мова

Всесвітня історія

Математика

Охорона праці

 

14 група

Українська мова

Всесвітня історія

Фізика

Математика

 

16 група

Технологія приготування їжі

Математика

Інформаційні технології

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

Фізична культура

Електротехніка

Основи правових знань

 

24 група

Українська мова

Фізика

Бухгалтерський облік

Українська мова (факультатив)

 

26 група

Виробниче навчання

 

2-Р група

ПДР

ОБДР

Охорона праці

 

31 група

ПДР

Історія України

Технології

 

34 група

Історія України

Бухгалтерський облік

Біологія

Іноземна мова

 

36 група

Фізика

Українська література

Захист України

Фізична культура


___________________________________________________________________________

Понеділок, 7 грудня

 

11 група

Фізична культура

Українська література

Іноземна мова

Тваринництво

 

14 група

Виробниче навчання

Іноземна мова

 

16 група

Фізика

Хімія

Всесвітня історія

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Техніка пошуку роботи

Машини та обладнання

Охорона праці

Тваринництво

Слюсарна справа

Слюсарна справа

 

24 група

Бухгалтерський облік

Основи статистики

Основи оподаткування

Фізична культура

 

26 група

Технологія приготування їжі

Основи галузевої економіки

Біологія

Математика

 

2-Р група

Фізична культура

Трактори

Будова автомобіля

С/г машини

 

31 група

Математика

Фізика

ПДР

Фізична культура

 

 

34 група

Українська література

Математика

Фізика

Технології

 

36 група

Математика

Математика

Технологія приготування їжі

Хімія

Українська мова


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 4 грудня

 

11 група

Фізична культура

Математика

 

14 група

Хімія

Фізична культура

Інформаційні технології

 

16 група

Географія

Українська література

Громадянська освіта

 

1-Р група

Трактори

Трактори

СТО

 

 

24 група

Іноземна мова

Фізична культура

Біологія

 

26 група

Географія

Устаткування підприємств харчування

Основи правових знань

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Хімія

Іноземна мова

Математика

Математика

 

34 група

Захист України

Фізика

Захист України

 

36 група

Технологія приготування їжі

Гігієна та санітарія

Фізика


___________________________________________________________________________

Четвер, 3 грудня

 

11 група

Фізика

Біологія

Охорона праці

Основи зоогігієни

 

14 група

ТКОІ

Математика

Громадянська освіта

Охорона праці

 

16 група

Фізична культура

Українська мова

Фізика

Охорона праці

 

1-Р група

 

Технічне креслення

Основи енергоефективності

С/г машини

Фізична культура

 

24 група

Формування ЗСЖ

Бухгалтерський облік

Зарубіжна лутература

Фізика

 

26 група

Фізична культура

Українська мова

Іноземна мова

Фізична культура

 

2-Р група

ПДР

ОБДР

ПДР

Професійна етика

 

31 група

Фізика

Українська література

Захист України

Українська мова

 

34 група

Захист України

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

36 група

Захист України

Хімія

Технології

 

___________________________________________________________________________

Середа, 2 грудня

 

11 група

Географія

Хімія

Тваринництво

 

14 група

Біологія

Українська література

Географія

Фізична культура

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Електротехніка

Техніка пошуку роботи

Машини та обладнання

 

24 група

Математика

Хімія

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

 

26 група

Українська література

Математика

Фізика

Технологія приготування їжі

 

2-Р група

ПДР

Трактори

ОБДР

Охорона праці

 

31 група

Технології

Іноземна мова

Українська мова

ПДР

 

34 група

Українська мова

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

Фізична культура

 

36 група

Математика

Іноземна мова

Фізика

Технології


___________________________________________________________________________

Вівторок, 1 грудня

 

11 група

Математика

Українська мова

Основи анатомії тварин

Тваринництво

Тваринництво

 

14 група

Інформаційні технології

Українська мова

Математика

Фізика

 

16 група

Математика

 

1-Р група

Основи зоогігієни

Трактори

Тваринництво

Фізична культура

 

24 група

Фізика

Математика

Бухгалтерський облік

 

26 група

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Технології

Трактори

С/г машини

 

34 група

Українська література

Хімія

Фізика

Бухгалтерський облік

 

36 група

Українська література

Фізика

Захист України

Фізична культура

 

 

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 30 листопада

 

11 група

Українська література

Іноземна мова

Тваринництво

Тваринництво

Фізична культура

 

14 група

Математика

Іноземна мова

Фізика

Українська мова

 

16 група

Біологія

Фізика

Технологія приготування їжі

Громадянська освіта

 

1-Р група

Основи зоогігієни

Слюсарна справа

Слюсарна справа

Тваринництво

 

24 група

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

Фізична культура

 

26 група

Українська мова

Технологія приготування їжі

Біологія

Хімія

 

2-Р група

ОБДР

Трактори

С/г машини

Фізична культура

 

31 група

Захист України

Фізика

ПДР

Фізична культура

 

34 група

Українська література

Фізика

Технології

Захист України

 

36 група

Біологія

Технологія приготування їжі

Технології

Українська мова

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 27 листопада

 

11 група

Фізична культура

Українська мова (факультатив)

 

14 група

Українська література

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Українська література

 

1-Р група

Інформаційні технології

 

24 група

Іноземна мова

 

26 група

Технологія приготування їжі

 

2-Р група

 

31 група

Іноземна мова

Фізична культура

 

34 група

 

36 група

Технологія приготування їжі

Гігієна та санітарія

Фізична культура

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 26 листопада

 

11 група

С/г машини

Основи зоогігієни

 

14 група

Іноземна мова

Виробниче навчання

 

16 група

Фізична культура

Інформаційні технології

 

1-Р група

Фізична культура

 

21 група

 

 

24 група

Українська література

Формування ЗСЖ

Українська мова

 

26 група

Іноземна мова

Фізична культура

Українська мова

Українська література

 

2-Р група

С/г машини

С/г машини

 

31 група

Українська література

С/г машини

 

34 група

 

 

36 група

 

___________________________________________________________________________

Середа, 25 листопада

 

11 група

 

 

14 група

Фізична культура

Українська література

ТКОІ

 

16 група

Устаткування підприємств

Інформаційні технології

Іноземна мова

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Основи зоогігієни

 

21 група

 

 

24 група

Бухгалтерський облік

Українська мова

 

26 група

Зарубіжна література

Українська література

 

2-Р група

Фізична культура

 

31 група

Технології

 

34 група

Фізична культура

Іноземна мова

Українська мова

Бухгалтерський облік

 

36 група

Іноземна мова

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 24 листопада

 

11 група

Українська мова

Основи анатомії тварин

 

14 група

Українська мова

 

16 група

Іноземна мова

Інформаційні технології

Гігієна та санітарія

Фізична культура

 

1-Р група

Фізична культура

 

21 група

 

 

24 група

Українська мова

Бухгалтерський облік

Українська мова (факультатив)

 

26 група

 

 

2-Р група

 

 

31 група

Технології

 

34 група

 

 

36 група

Українська література

Іноземна мова

Фізична культура

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 23 листопада

 

11 група

Іноземна мова

Фізична культура

Українська література

 

14 група

Виробниче навчання

Іноземна мова

 

16 група

Всесвітня історія

ПДР

ПДР

 

1-Р група

Машини та обладнання

 

21 група

 

 

24 група

Основи статистики

Фізична культура

Основи оподаткування

Бухгалтерський облік

 

26 група

Математика

Економіка

 

2-Р група

Трактори

Будова автомобіля

Фізична культура

 

31 група

ПДР

 

34 група

Українська література

Математика

 

36 група

Математика

Українська мова


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 13 листопада

 

11 група

Українська мова (факультатив)

Математика

Математика

Громадянська освіта

 

14 група

Основи правових знань

Фізика

Українська література

Українська мова (факультатив)

 

16 група

Громадянська освіта

Українська література

Географія

 

1-Р група

Інформаційні технології

Трактори

СТО

 

21 група

Хімія

Іноземна мова

Математика

Іноземна мова (факультатив)

 

24 група

Іноземна мова

Хімія

Географія

 

26 група

Технологія приготування їжі

Історія України

Історія України (факультатив)

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Фізична культура

Хімія

Іноземна мова

 

34 група

Захист України

Фізика

Фізична культура

 

36 група

Облік, калькуляція, звітність

Фізична культура

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

Четвер, 12 листопада

 

11 група

Біологія

Основи зоогігієни

Фізика

Охорона праці

 

14 група

ТКОІ

Охорона праці

Іноземна мова

Громадянська освіта

 

16 група

Фізична культура

Охорона праці

Українська мова

Фізика

 

1-Р група

Технічне креслення

Основи енергоефективності

Фізична культура

С/г машини

 

21 група

СТО

Фізика

С/г машини

Всесвітня історія

 

24 група

Формування ЗСЖ

Українська література

Економіка

Бухгалтерський облік

 

26 група

Українська література

Фізична культура

Українська мова

Іноземна мова

 

2-Р група

Будова автомобіля

ПДР

ПДР

ОБДР

 

31 група

Українська мова

Фізика

Захист України

Українська література

 

34 група

Історія України

Виробниче навчання

 

36 група

Історія України


___________________________________________________________________________

Середа, 11 листопада

 

11 група

Виробниче навчання

 

14 група

Українська література

Фізична культура

Географія

Біологія

 

16 група

Математика

Технологія приготування їжі

Устаткування підприємств харчування

Іноземна мова

 

1-Р група

Машини та обладнання

Економіка

Охорона праці

Основи зоогігієни

 

21 група

Виробниче навчання

Фізична культура

 

24 група

Історія України

Економіка

Бухгалтерський облік

Математика

 

26 група

Математика

Зарубіжна література

Фізика

Українська література

 

2-Р група

Трактори

ПДР

ОБДР

Фізична культура

 

31 група

Виробниче навчання

 

34 група

Фізична культура

Бухгалтерський облік

Іноземна мова

Українська мова

 

36 група

Фізика

Технології

Іноземна мова

Охорона праці


___________________________________________________________________________

Вівторок, 10 листопада

 

11 група

Тваринництво

Тваринництво

Основи анатомії тварин

Всесвітня історія

Українська мова

 

14 група

Математика

Українська мова

Фізика

Всесвітня історія

 

16 група

Облік, калькуляція, звітність

Гігієна та санітарія

Інформаційні технології

 

1-Р група

Електротехніка

Трактори

 

21 група

СТО

Біологія

Технічне креслення

 

24 група

Бухгалтерський облік

Фізика

Українська мова

Українська мова (факультатив)

 

26 група

Виробниче навчання

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Історія України

С/г машини

ПДР

Технології

 

34 група

Біологія

Бухгалтерський облік

Історія України

 

36 група

Українська література

Захист України

Фізика


___________________________________________________________________________

Понеділок, 9 листопада

 

11 група

Фізична культура

Українська література

Іноземна мова

Українська література

 

14 група

Виробниче навчання

Іноземна мова

 

16 група

Всесвітня історія

Технологія приготування їжі

Хімія

Фізика

 

1-Р група

Охорона праці

Основи анатомії тварин

Тваринництво

Тваринництво

Слюсарна справа

 

21 група

Трактори

Українська література

Технічне креслення

Українська мова

 

24 група

Основи оподаткування

Бухгалтерський облік

Фізична культура

Основи статистики

 

26 група

Економіка

Біологія

Технологія приготування їжі

Математика

 

2-Р група

Фізична культура

Будова автомобіля

Трактори

С/г машини

 

31 група

Фізика

Математика

Фізична культура

ПДР

 

34 група

Математика

Українська література

Фізика

Технології

 

36 група

Хімія

Українська мова

Математика

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 6 листопада

 

11 група

Іноземна мова

Фізична культура

Математика

 

14 група

Хімія

Фізична культура

Інформаційні технології

 

16 група

Українська література

Географія

 

1-Р група

СТО

Трактори

Трактори

 

21 група

Математика

Іноземна мова

Географія

Українська мова (факультатив)

 

24 група

Біологія

Іноземна мова

Фізична культура

 

26 група

Всесвітня історія

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Іноземна мова

Біологія

Математика

 

34 група

Фізика

Захист України

Захист України

 

36 група

Історія України


___________________________________________________________________________

Четвер, 5 листопада

 

11 група

Техніка пошуку роботи

Охорона праці

Біологія

Фізика

 

14 група

ТКОІ

Охорона праці

Основи галузевої економіки

Громадянська освіта

 

16 група

Охорона праці

Українська мова

Фізична культура

Фізика

 

1-Р група

Технічне креслення

Основи енергоефективності

С/г машини

Фізична культура

 

21 група

Історія України

С/г машини

СТО

Фізика

 

24 група

Зарубіжна література

Бухгалтерський облік

Економіка

Формування ЗСЖ

 

26 група

Іноземна мова

Фізична культура

Українська мова

 

2-Р група

Професійна етика

Будова автомобіля

ПДР

ОБДР

 

31 група

Українська література

Фізика

Захист України

Українська мова

 

34 група

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

36 група

Захист України


___________________________________________________________________________

Середа, 4 листопада

 

11 група

Хімія

Географія

Машини та обладнання

 

14 група

Біологія

Географія

Українська література

Фізична культура

 

16 група

Математика

Іноземна мова

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Основи гігієни

Електротехніка

Машини та обладнання

 

21 група

Фізична культура

Виробниче навчання

Виробниче навчання

 

24 група

Математика

Економіка

Бухгалтерський облік

Всесвітня історія

 

26 група

Технологія приготування їжі

Українська література

Фізика

Математика

 

2-Р група

ПДР

ОБДР

СТО

Охорона праці

 

31 група

Виробниче навчання

Іноземна мова

 

34 група

Українська мова

Фізична культура

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

 

36 група

Фізика

Іноземна мова

Математика

Технології

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 3 листопада

 

11 група

Українська мова

Основи ветеринарної медицини

Всесвітня історія

Тваринництво

 

14 група

Фізика

Всесвітня історія

Українська мова

Математика

 

16 група

Технологія приготування їжі

Українська мова (факультатив)

 

1-Р група

Трактори

Основи ветеринарної медицини

Фізична культура

Тваринництво

 

21 група

Зарубіжна література

Фізична культура

Біологія

СТО

 

24 група

Фінанси

Фізика

Бухгалтерський облік

 

26 група

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Технології

Будова автомобіля

Трактори

С/г машини

 

34 група

Бухгалтерський облік

Історія України

Фізика

Хімія

 

36 група

Фізична культура

Фізика

Захист України

Українська література


___________________________________________________________________________

Понеділок, 2 листопада

 

11 група

Українська література

Фізична культура

Іноземна мова

Машини та обладнання

 

14 група

Українська мова

Фізика

Іноземна мова

Математика

 

16 група

Фізика

Технологія приготування їжі

Всесвітня історія

Біологія

 

1-Р група

Основи анатомії

Тваринництво

Охорона праці

Слюсарна справа

 

21 група

Українська мова

Українська література

Трактори

Технічне креслення

 

24 група

Фізична культура

Основи статистики

Основи оподаткування

Бухгалтерський облік

 

26 група

Хімія

Основи галузевої економіки

Технологія приготування їжі

Біологія

 

2-Р група

Будова автомобіля

Фізична культура

Трактори

С/г машини

 

31 група

Фізична культура

Фізика

Математика

ПДР

 

34 група

Українська література

Фізика

Математика

Технології

 

36 група

Технологія приготування їжі

Біологія

Математика

Українська мова

 

 

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 30 жовтня

 

11 група

Математика

Основи правових знань

Фізична культура

Іноземна мова (факультатив)

 

14 група

Інформаційні технології

Хімія

Фізична культура

 

16 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

1-Р група

СТО

Трактори

Трактори

 

21 група

Іноземна мова

Географія

Математика

Українська мова (факультатив)

 

24 група

Іноземна мова

Біологія

Фізична культура

 

26 група

Історія України

Основи правових знань

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Іноземна мова

Біологія

Математика

 

34 група

Захист України

Фізика

 

36 група

Історія України

Технологія приготування їжі

Облік, калькуляція і звітність


___________________________________________________________________________

Четвер, 29 жовтня

 

11 група

Біологія

Фізика

Охорона праці

Техніка пошуку роботи

 

14 група

Охорона праці

ТКОІ

Громадянська освіта

Основи галузевої економіки

 

16 група

Українська мова

Охорона праці

Фізика

 

1-Р група

Технічне креслення

Основи енергоефективності

С/г машини

 

21 група

Історія України

С/г машини

СТО

Фізика

 

24 група

Зарубіжна література

Формування ЗСЖ

Бухгалтерський облік

Економіка

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

 

2-Р група

Будова автомобіля

Професійна етика

ПДР

ОБДР

 

31 група

Українська мова

Українська література

Фізика

Захист України

 

34 група

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

36 група

Захист України


___________________________________________________________________________

Середа, 28 жовтня

 

11 група

Машини та обладнання

Географія

Хімія

 

14 група

Географія

Біологія

Українська література

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Електротехніка

Машини та обладнання

Техніка пошуку роботи

Основи зоогігієни

 

21 група

 

24 група

Всесвітня історія

Економіка

Бухгалтерський облік

Математика

 

26 група

Українська література

Фізика

Технологія приготування їжі

Математика

 

2-Р група

СТО

ОБДР

ПДР

 

31 група

Українська мова

Хімія

Історія України

Іноземна мова (факультатив)

 

34 група

Українська мова

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

 

36 група

Іноземна мова

Фізика

Технології

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 27 жовтня

 

11 група

Основи економіки

Українська мова

Тваринництво

Основи ветеринарної медицини

 

14 група

Українська мова

Математика / Математика

Фізика

 

16 група

Українська мова (факультатив)

 

1-Р група

Трактори

Основи ветеринарної медицини

 

21 група

СТО

Біологія

Зарубіжна література

Біологія

 

24 група

Фізика

Фінанси

Бухгалтерський облік

Українська мова (факультатив)

 

2-Р група

Виробниче навчання

Охорона праці

Будова автомобіля

 

31 група

Будова автомобіля

Трактори

Технології

С/г машини

 

34 група

Хімія

Фізика

Бухгалтерський облік

Історія України

 

36 група

Фізика

Українська література

Захист України

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 26 жовтня

 

11 група

Іноземна мова

Машини та обладнання

ПДР

Математика

 

14 група

Іноземна мова

Фізика

Українська мова

Математика / Математика

 

16 група

Фізика

Всесвітня історія

Технологія приготування їжі

Біологія

 

1-Р група

Слюсарна справа/ Слюсарна справа

Основи анатомії тварин

Охорона праці

Тваринництво

 

21 група

Трактори

Українська література

Українська мова

Технічне креслення

 

24 група

Основи статистики

Бухгалтерський облік

Основи опадаткування

 

2-Р група

Будова автомобіля

Трактори

С/г машини/

С/г машини

 

31 група

Фізика

Математика

ПДР

 

34 група

Українська література

Математика

Технології

Фізика

 

36 група

Математика

Українська мова

Технологія приготування їжі

Біологія

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 23 жовтня

 

11 група

Математика

Громадянська освіта

Українська мова (факультатив)

 

14 група

Українська література

Основи правових знань

Фізика

Українська мова (факультатив)

 

 

16 група

Українська література

Громадянська освіта

Географія

 

1-Р група

Інформаційні технології

СТО

Трактори

 

21 група

Хімія

Іноземна мова

Іноземна мова (факультатив)

 

24 група

Географія

Іноземна мова

Хімія

Українська література

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Хімія

Іноземна мова

Іноземна мова (факультатив)

 

34 група

Захист України

Фізика

Іноземна мова

 

36 група

Технологія приготування їжі


___________________________________________________________________________

Четвер, 22 жовтня

 

11 група

Фізика

Біологія

Основи зоогігієни

Охорона праці

 

14 група

ТКОІ

Іноземна мова

Громадянська освіта

Охорона праці

 

16 група

Українська мова

Фізика

Охорона праці

 

1-Р група

Основи енергоефективності

С/г машини

Технічне креслення

 

21 група

С/г машини

Всесвітня історія

Фізика

СТО

 

24 група

Економіка

Українська література

Формування ЗСЖ

 

2-Р група

ПДР,\ПДР

Будова автомобіля

ОБДР

 

31 група

Фізика

Захист України

Українська мова

Українська література

 

34 група

 

36 група

Історія України


___________________________________________________________________________

Середа, 21 жовтня

 

11 група

Виробниче навчання

 

14 група

Українська література

Біологія

Географія

 

16 група

Іноземна мова

Технологія приготування їжі

Математика

Устаткування підприємств харчування

 

1-Р група

Економіка

Охорона праці

Машини та обладнання

Основи зоогігієни

 

21 група

Виробниче навчання

 

24 група

Економіка

Історія України

Математика

Бухгалтерський облік

 

2-Р група

ОБДР

Трактори

ПДР

 

31 група

 

34 група

Українська мова

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

 

36 група

Іноземна мова

Технології

Фізика

Охорона праці

Математика


___________________________________________________________________________

Вівторок, 20 жовтня

 

11 група

Всесвітня історія

Українська мова

Основи анатомії

Тваринництво

Тваринництво

 

14 група

Українська мова

Фізика

Всесвітня історія

Математика

 

16 група

Інформаційні технології

Облік, калькуляція і звітність

Гігієна і санітарія

 

1-Р група

Трактори

Основи трудового законодавства

Електротехніка

 

21 група

Біологія

Біологія

СТО

Слюсарна справа

 

24 група

Українська мова

Фізика

Бухгалтерський облік

Українська мова (факультатив)

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

ПДР

Історія України

Технології

С/г машини

 

34 група

Історія України

Бухгалтерський облік

Біологія

Математика

 

36 група

Українська література

Захист України

Фізика


___________________________________________________________________________

Понеділок, 19 жовтня

 

11 група

Українська література

Іноземна мова

Інформаційні технології

 

14 група

Виробниче навчання

Іноземна мова

 

16 група

Всесвітня історія

Фізика

Хімія

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Слюсарна справа

Тваринництво

Охорона праці

Основи анатомії

 

21 група

Українська мова

Українська література

Трактори

Технічне креслення

 

24 група

Основи статистики

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

 

2-Р група

Будова автомобіля

Трактори

С/г машини

 

31 група

ПДР

Фізика

Математика

 

34 група

Технології

Фізика

Українська література

 

36 група

Українська мова

Технологія приготування їжі

Хімія

 

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 1жовтня

 

11 група

Математика

Основи правових знань

Іноземна мова (факультатив)

 

14 група

Хімія

Інформаційні технології

 

16 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

1-Р група

СТО

Трактори

Трактори

 

21 група

Географія

Іноземна мова

Математика

 

24 група

Біологія

Іноземна мова

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Біологія

Іноземна мова

 

34 група

Захист України

Фізика

 

36 група

Облік, калькуляція і звітність

Технологія приготування їжі

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 15 жовтня

 

11 група

Біологія

Фізика

Охорона праці

Технології пошуку роботи

 

14 група

Економіка

Охорона праці

ТКОІ

Громадянська освіта

 

16 група

Українська мова

Фізика

Охорона праці

 

1-Р група

Технічне креслення

С/Г машини

Основи енергоефективності

 

21 група

Зарубіжна література

С/Г машини

Історія України

Фізика

СТО

 

24 група

Економіка

Бухгалтерський облік

Формування ЗСЖ

Зарубіжна література

 

2-Р група

ОБДР

Проф.етика

Будова автомобіля

ПДР

 

31 група

Захист України

Українська література

Українська мова

Фізика

 

34 група

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

36 група

Захист України