Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian


___________________________________________________________________________

Четвер, 22 жовтня

 

11 група

Фізика

Біологія

 

14 група

ТКОІ

Іноземна мова

Громадянська освіта

 

16 група

Українська мова

Фізика

 

1-Р група

Основи енергоефективності

С/г машини

Технічне креслення

 

21 група

С/г машини

Всесвітня історія

Фізика

СТО

 

24 група

Економіка

Українська література

 

2-Р група

СТО

ПДР,\ПДР

Будова автомобіля

ОБДР

 

31 група

Фізика

Захист України

Українська мова

Українська література

 

34 група

 

36 група

Історія України


___________________________________________________________________________

Середа, 21 жовтня

 

11 група

Виробниче навчання

 

14 група

Українська література

Біологія

Географія

 

16 група

Іноземна мова

Технологія приготування їжі

Устаткування підприємств харчування

 

1-Р група

Економіка

Охорона праці

 

21 група

 

24 група

Економіка

Історія України

 

2-Р група

ОБДР

Трактори

ПДР

 

31 група

 

34 група

Українська мова

Іноземна мова

 

36 група

Іноземна мова

Технології

Фізика

Охорона праці


___________________________________________________________________________

Вівторок, 20 жовтня

 

11 група

Всесвітня історія

Українська мова

Основи анатомії

 

14 група

Українська мова

Фізика

Всесвітня історія

Математика

 

16 група

Інформаційні технології

Облік, калькуляція і звітність

Гігієна і санітарія

 

1-Р група

Трактори

Основи трудового законодавства

 

21 група

Біологія\Біологія

СТО

Слюсарна справа

 

24 група

Українська мова

Фізика

Бухгалтерський облік

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

ПДР

Історія України

Технології

 

34 група

Історія України

Бухгалтерський облік

Біологія

Математика

 

36 група

Українська література

Захист України

Фізика


___________________________________________________________________________

Понеділок, 19 жовтня

 

11 група

Українська література

Іноземна мова

Інформаційні технології

 

14 група

Виробниче навчання

Іноземна мова

 

16 група

Всесвітня історія

Фізика

Хімія

Технологія приготування їжі

 

1-Р група

Слюсарна справа

Тваринництво

Охорона праці

 

21 група

Українська мова

Українська література

Трактори

Технічне креслення

 

24 група

Основи статистики

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

 

2-Р група

Будова автомобіля

Трактори

С/г машини

 

31 група

ПДР

Фізика

Математика

 

34 група

Технології

Фізика

Українська література

 

36 група

Українська мова

Біологія

Технологія приготування їжі

 

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 16жовтня

 

11 група

Математика

Основи правових знань

 

14 група

Хімія

Інформаційні технології

 

 

16 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

1-Р група

СТО

Трактори

Трактори

 

21 група

Географія

Іноземна мова

Математика

 

24 група

Біологія

Іноземна мова

 

2-Р група

Виробниче навчання

 

31 група

Біологія

Іноземна мова

 

34 група

Захист Вітчизни

Фізика

 

36 група

Облік, калькуляція і звітність

Технологія приготування їжі

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 15 жовтня

 

11 група

Біологія

Фізика

Охорона праці

Технології пошуку роботи

 

14 група

Економіка

Охорона праці

ТКОІ

Громадянська освіта

 

16 група

Українська мова

Фізика

Охорона праці

 

1-Р група

Технічне креслення

С/Г машини

Основи енергоефективності

 

21 група

Зарубіжна література

С/Г машини

Історія України

Фізика

СТО

 

24 група

Економіка

Бухгалтерський облік

Формування ЗСЖ

 

2-Р група

ОБДР

Проф.етика

Будова автомобіля

ПДР

 

31 група

Захист Вітчизни

Українська література

Українська мова

Фізика

 

34 група

Виробниче навчання

Українська мова (факультатив)

 

36 група

Захист Вітчизни