Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian


___________________________________________________________________________

Вівторок, 31 березня

 

11 група

Електротехніка

Українська мова

Математика

Фізична культура

 

14 група

Хімія

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Охорона праці

 

1-Р група

Трактори

Технічне креслення

Фізична культура

 

21 група

СТО

Українська мова

Фізика

Історія України

 

24 група

Історія України

Фізична культура

Технології

 

26 група

Біологія

Технології

 

31 група

Професійна етика

Біологія

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 30 березня

 

11 група

Всесвітня історія

С/Г машини

Географія

Біологія

 

14 група

Фізика

Виробниче навчання

 

16 група

Всесвітня історія

Технології приготування їжі

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Агротехнології

 

21 група

ПДР

Будова автомобіля

Хімія

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Іноземна мова

Українська мова

Технології приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

ПДР

Хімія

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 27 березня

 

11 група

Математика (факультатив)

Громадянська освіта

Фізична культура

 

14 група

Основи роботи на ПК

Українська мова

Біологія

 

16 група

Математика

Охорона праці

Громадянська освіта

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Слюсарна справа

 

21 група

ОБДР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Біологія

Зарубіжна література

Фізика

Формування ЗСЖ

 

26 група

Хімія

Устаткування підприємств харчування

 

31 група

Іноземна мова

Фізика

___________________________________________________________________________

Четвер, 26 березня

 

11 група

Фізика

Хімія

Іноземна мова

 

14 група

Математика (факультатив)

Всесвітня історія

Географія

ТКОІ

 

16 група

Історія України (факультатив)

Біологія

Устаткування підприємств харчування

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Агротехнології

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Біологія

Математика

Українська література

Фізична культура

 

24 група

Географія

Хімія

Математика

ІСТО

 

26 група

Формування ЗСЖ

Математика

Технології

Організація виробництва та обслуговування

 

31 група

 

___________________________________________________________________________

Середа, 25 березня

 

11 група

Громадянська освіта

Трактори

Хімія

 

14 група

Зарубіжна література

Математика

Інформатика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Фізика

Історія України

Хімія

 

1-Р група

ПДР

СТО

Трактори

 

21 група

С/Г машини

Захист Вітчизни

Біологія

 

24 група

Українська мова

Фізика

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

 

26 група

Технології приготування їжі

Технології

Всесвітня історія

Фізична культура

 

31 група

Технології

Технології

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 24 березня

 

11 група

Математика

Українська література

Громадянська освіта

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

ТКОІ

Хімія

 

16 група

Інформатика

Українська мова

Хімія

Громадянська освіта

 

1-Р група

ПДР

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

21 група

Всесвітня історія

Фізика

Захист Вітчизни

Іноземна мова

 

24 група

Всесвітня історія

Технології

Фізична культура

 

26 група

Біологія

Фізіологія харчування

Захист Вітчизни

Математика (факультатив)

 

31 група

Трактори

Професійна етика

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 23 березня

 

11 група

С/Г машини

Біологія

Історія України

Слюсарна справа

 

14 група

Фізика

Інформатика

Інформатика

Основи роботи на ПК

 

16 група

Технологія приготування їжі

Зарубіжна література

Хімія

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Фізична культура

 

21 група

Будова автомобіля

Трактори

Хімія

Математика (факультатив)

 

24 група

Бухгалтерський облік

Бухгалтерський облік

Формування ЗСЖ

 

26 група

Географія

Українська мова

Технології приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

Хімія

Технології

 

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 20 березня

 

11 група

Трактори

Громадянська освіта

 

14 група

Українська література

Українська мова

Фізична культура

 

16 група

Математика

Українська мова

Громадянська освіта

 

1-Р група

ПДР

Формування ЗСЖ

С/Г машини

 

21 група

ОБДР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Українська література

Українська література

Захист Вітчизни

Біологія

 

26 група

Фізика

Хімія

 

31 група

Українська література

 

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 19 березня

 

11 група

Зарубіжна література

Фізика

Хімія

 

14 група

Громадянська освіта

Географія

Біологія

Інформатика

 

 

16 група

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництва та обслуговування

Математика

Фізична культура

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Зарубіжна література

Географія

Математика

Біологія

 

24 група

Математика

Хімія

Технології

ІСТО

 

26 група

Українська література

Організація виробництва та обслуговування

Математика

Формування ЗСЖ

 

31 група

Професійна етика

ПДР

Українська мова

 

___________________________________________________________________________

Середа, 18 березня

 

11 група

Хімія

Громадянська освіта

Трактори

 

14 група

Інформатика

Іноземна мова

Математика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Українська література

Фізика

Географія, сторінки 235-243

 

1-Р група

Електротехніка 

ПДР

Трактори

СТО

 

21 група

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

Українська мова

 

24 група

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

Українська мова

 

26 група

Зарубіжна література

Фізична культура

Технології

Технологія приготування їжі з основами товарознавства

 

31 група

Хімія

Біологія

Технології

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 17 березня

 

11 група

Математика

Електротехніка 

Українська мова

Фізична культура

 

14 група

Хімія

ТКОІ

ТКОІ

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Громадянська освіта

Організація виробництва та обслуговування

 

1-Р група

Формування ЗСЖ

Трактори

Технічне креслення

Фізична культура

 

21 група

Фізика

СТО

Будова автомобіля

Українська мова

 

24 група

Технології

Формування ЗСЖ

Фізична культура

 

26 група

Біологія

Організація виробництва та обслуговування

Математика

Формування ЗСЖ

 

31 група

Біологія

Професійна етика та культура водіння

Технології

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 16 березня

 

11 група

Географія сторінки 201-215

Біологія

С/Г машини

Іноземна мова

 

14 група

Фізика

Інформатика

Інформатика

Основи роботи на ПК

 

16 група

Математика (факультатив)

Технологія приготування їжі з основами товарознавства

Зарубіжна література

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

Агротехнології

С/Г машини

 

21 група

ПДР

Будова та експлуатація вантажного автомобіля

Хімія

Охорона праці

 

24 група

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

Формування ЗСЖ

 

26 група

Англійська мова

Українська мова (факультатив)

Фізична культура

 

31 група

Технології

Математика (ЗНО)

Математика (факультатив)

 

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 13 березня

 

11 група

Громадянська освіта

Математика (факультатив)

Фізична культура

 

14 група

Основи роботи на ПК

Біологія

Українська мова

 

16 група

Охорона праці

Математика

Громадянська освіта

 

1-Р група

 

21 група

ОБР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Зарубіжна література

Біологія

Формування ЗСЖ

 

26 група

Фізика

Хімія

Устаткування підприємств харчування

 

31 група

Українська література

Фізика

С/Г машини

Технології

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 12 березня

 

11 група

Англійська мова

Фізика

Хімія

 

14 група

Географія сторінки 201-215

ТКОІ

Математика (факультатив)

 

16 група

Біологія

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництва та обслуговування

 

1-Р група

 

21 група

Українська література

Математика

Біологія

Фізична культура

 

24 група

Географія Сторінки 94-107.

Математика

Хімія

ІСТО

 

26 група

Математика

Організація виробництва та обслуговування

Формування ЗСЖ

Технології

 

31 група

Українська мова (ЗНО)

Українська мова (ЗНО)

 

___________________________________________________________________________