Ukrainian Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) English French Georgian German Latvian Polish Romanian Russian

___________________________________________________________________________

Вівторок, 26 травня

 

11 група

Українська література

Географія

Громадянська освіта

 

14 група

Громадянська освіта

Виробниче навчання

 

16 група

Виробниче навчання

Зарубіжна література

 

1-Р група

Виробниче навчання

 

21 група

Іноземна мова

ПДР

Всесвітня історія

 

24 група

Технології

Українська література

Всесвітня історія

 

26 група

Біологія

Фізіологія харчування

Захист Вітчизни

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 25 травня

 

11 група

Слюсарна справа

С/Г машини

Зарубіжна література

Зарубіжна література

 

14 група

Фізика

Виробниче навчання

 

16 група

Зарубіжна література

 

1-Р група

ПДР

 

21 група

Хімія

Трактори

Будова автомобіля

Математика (факультатив)

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Технологія приготування їжі

Українська мова

Географія

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 22 травня

 

11 група

Громадянська освіта

Історія України

Зарубіжна література

 

14 група

Українська література

 

16 група

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Агротехнології

ПДР

 

21 група

С/Г машини

ОБДР

Фізична культура

 

24 група

Біологія

Українська література

Захист Вітчизни

 

26 група

Хімія

Фізика

Історія України (факультатив)

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 21 травня

 

11 група

Фізика

Зарубіжна література

 

14 група

ТКОІ

Історія України

Громадянська освіта

 

16 група

Психологія поведінки

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Математика

Біологія

Зарубіжна література

Географія

 

24 група

Технології

ІСТО

Математика

Хімія

 

26 група

Організація виробництва

Українська література

Формування ЗСЖ

 

___________________________________________________________________________

Середа, 20 травня

 

11 група

Слюсарна справа

Фізична культура

 

14 група

Математика

Іноземна мова

Громадянська освіта

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Українська література

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Трактори

ПДР

ПДР

 

21 група

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

Всесвітня історія

 

24 група

Фізика

Українська мова

Захист Вітчизни

Українська мова (факультатив)

 

26 група

Технологія приготування їжі

Технології

Зарубіжна література

Історія України

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 19 травня

 

11 група

Електротехніка

Математика

 

14 група

Виробниче навчання

Громадянська освіта

 

16 група

Біологія

Всесвітня історія

Іноземна мова

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Агротехнології

Трактори

С/Г машини

Фізична культура

 

21 група

СТО

Трактори

Фізика

Історія України

 

24 група

Технології

Всесвітня історія

Фізична культура

 

26 група

Технологія приготування їжі

Біологія

Математика

Фізіологія харчування

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 18 травня

 

11 група

С/Г машини

Географія

Зарубіжна література

Всесвітня історія

 

14 група

Виробниче навчання

Фізика

 

16 група

Організація виробництва

Психологія поведінки

Охорона праці

Всесвітня історія

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

1-Р група

С/Г машини

Трактори

Агротехнології

 

21 група

Охорона праці

Хімія

ПДР

Будова автомобіля

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Технологія приготування їжі

Іноземна мова

Українська мова

Фізична культура

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 15 травня

 

11 група

Громадянська освіта

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

14 група

Виробниче навчання

 

16 група

Математика (факультатив)

 

1-Р група

С/Г машини

Трактори

 

21 група

С/Г машини

ОБДР

Фізична культура

 

24 група

Біологія

Зарубіжна література

Формування ЗСЖ

 

26 група

Технологія приготування їжі

Хімія

Фізика

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 14 травня

 

11 група

Фізика

Іноземна мова

Зарубіжна література

 

14 група

ТКОІ

Всесвітня історія

Громадянська освіта

Математика (факультатив)

 

16 група

Організація виробництва

Біологія

Історія України (факультатив)

 

1-Р група

С/Г машини

Фізична культура

 

21 група

Математика

Біологія

Біологія

С/Г машини

Українська література

Фізична культура

 

24 група

Математика

Хімія

ІСТО

Географія

 

26 група

Математика

Організація виробництва

Технології

 

___________________________________________________________________________

Середа, 13 травня

 

11 група

Виробниче навчання

Фізична культура

 

14 група

Математика

Зарубіжна література

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Фізика

Біологія

Історія України

Математика (факультатив)

 

1-Р група

ПДР

Трактори

СТО

 

21 група

Біологія

Хімія

Всесвітня історія

 

24 група

Фізика

Українська мова

Іноземна мова

 

26 група

Технології

Технологія приготування їжі

Всесвітня історія

Фізична культура

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 12 травня

 

11 група

Математика

Українська література

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

Громадянська освіта

 

16 група

Громадянська освіта

Фізична культура

 

1-Р група

ПДР

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

21 група

Фізика

Всесвітня історія

Іноземна мова

Захист Вітчизни

 

24 група

Всесвітня історія

Технології

Фізична культура

 

26 група

Біологія

Фізіологія харчування

Захист Вітчизни

Математика (факультатив)

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 8 травня

 

11 група

Громадянська освіта

 

14 група

Біологія

Українська література

Фізична культура

 

16 група

Математика

Громадянська освіта

 

1-Р група

С/Г машини

Трактори

 

21 група

Біологія

С/Г машини

Фізична культура

ОБДР

 

24 група

Хімія

Українська література

Захист Вітчизни

 

26 група

Фізика

Історія України (факультатив)

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 7 травня

 

11 група

Зарубіжна література

Фізика

Фізична культура

 

14 група

Біологія

Історія України

Громадянська освіта

 

16 група

Математика

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництва

Фізична культура

 

1-Р група

С/Г машини

Фізична культура

 

21 група

Зарубіжна література

Математика

Біологія

Географія

 

24 група

Технології

ІСТО

Математика

Хімія

 

26 група

Математика

Українська література

Організація виробництва

Формування ЗСЖ

 

___________________________________________________________________________

Середа, 6 травня

 

11 група

Громадянська освіта

Трактори

Інформатика

Фізична культура

 

14 група

Громадянська освіта

Іноземна мова

Математика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Українська література

Фізика

Фізична культура

 

1-Р група

Електротехніка

ПДР

Трактори

СТО

 

21 група

Українська мова

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

24 група

Фізика

Українська мова

Захист Вітчизни

 

26 група

Зарубіжна література

Технології

Історія України

Технологія приготування їжі

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 5 травня

 

11 група

Електротехніка

Математика

Українська мова

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

ТКОІ

Громадянська освіта

Хімія

 

16 група

Громадянська освіта

Устаткування підприємств харчування

Іноземна мова

 

1-Р група

С/Г машини

Формування ЗСЖ

Трактори

Фізична культура

 

21 група

Фізика

Українська мова

Історія України

СТО

 

24 група

Технології

Історія України

Фізична культура

 

26 група

Математика

Технологія приготування їжі

Хімія

Біологія

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 4 травня

 

11 група

Фізика

С/Г машини

Всесвітня історія

Географія

 

14 група

Виробниче навчання

Фізика

 

16 група

Устаткування підприємств харчування

Всесвітня історія

Фізична культура

 

1-Р група

Агротехнології

С/Г машини

Трактори

 

21 група

Охорона праці

Хімія

ПДР

Будова автомобіля

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Технологія приготування їжі

Іноземна мова

Українська мова

Фізична культура

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)

 

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 30 квітня

 

11 група

Фізика

Іноземна мова

Інформатика

 

14 група

ТКОІ

Всесвітня історія

Громадянська освіта

Математика (факультатив)

 

16 група

Біологія

Біологія

Устаткування підприємств харчування

Історія України (факультатив)

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Математика

Біологія

Українська література

Фізична культура

 

24 група

ІСТО

Математика

Хімія

Географія

 

26 група

Організація виробництва

Технології

Формування ЗСЖ

Математика (факультатив)

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)

 

___________________________________________________________________________

Середа, 29 квітня

 

11 група

Слюсарна справа

С/Г машини

Трактори

Інформатика

 

14 група

Інформатика

Зарубіжна література

Математика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Технологія приготування їжі

Історія України

Фізика

Математика

 

1-Р група

ПДР

СТО

Трактори

 

21 група

Хімія

Біологія

С/Г машини

Історія України (факультатив)

 

24 група

Іноземна мова

Українська мова

Фізика

Захист Вітчизни

 

26 група

Технологія приготування їжі

Всесвітня історія

Технології

Фізична культура

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 28 квітня

 

11 група

Математика

Українська література

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

ТКОІ

Хімія

Громадянська освіта

 

16 група

Технологія приготування їжі

Українська мова

Громадянська освіта

Фізична культура

 

1-Р група

ПДР

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

21 група

Всесвітня історія

Фізика

Захист Вітчизни

Іноземна мова

 

24 група

Всесвітня історія

Історія України

Технології

Фізична культура

 

26 група

Математика

Біологія

Фізіологія харчування

Захист Вітчизни

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Понеділок, 27 квітня

 

11 група

Біологія

Слюсарна справа

Слюсарна справа

С/Г машини

Історія України

 

14 група

Виробниче навчання

 

16 група

Технологія приготування їжі

Технологія приготування їжі

Зарубіжна література

Фізична культура

 

1-Р група

С/Г машини

Трактори

Фізична культура

 

21 група

Хімія

Трактори

Будова автомобіля

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Технологія приготування їжі

Технологія приготування їжі

Українська мова

Географія

Фізична культура

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 24 квітня

 

11 група

Громадянська освіта

Трактори

Інформатика

 

14 група

Українська література

Українська мова

Фізична культура

 

16 група

Математика

Громадянська освіта

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Трактори

 

21 група

С/Г машини

ОБДР

Фізична культура

 

24 група

Українська література

Біологія

Захист Вітчизни

 

26 група

Устаткування підприємств харчування

Хімія

Фізика

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Четвер, 23 квітня

 

11 група

Фізика

Зарубіжна література

Інформатика

 

14 група

Біологія

Історія України

Всесвітня історія

Інформатика

 

16 група

Устаткування підприємств харчування

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництва

Математика

Фізична культура

 

1-Р група

Слюсарна справа

С/Г машини

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Математика

Біологія

Зарубіжна література

Географія

 

24 група

Математика

Хімія

ІСТО

Технології

 

26 група

Математика

Організація виробництва

Організація виробництва

Українська література

Формування ЗСЖ

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Середа, 22 квітня

 

11 група

Трактори

Громадянська освіта

Інформатика

Фізична культура

 

14 група

Іноземна мова

Інформатика

Математика

Фізична культура

 

16 група

Фізика

Географія

Інформатика

 

1-Р група

Електротехніка

ПДР

СТО

Трактори

 

21 група

Українська мова

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

24 група

Фізика

Українська мова

Захист Вітчизни

 

26 група

Зарубіжна література

Технологія приготування їжі

Технології

Історія України

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 21 квітня

 

11 група

Математика

Електротехніка

Українська мова

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

ТКОІ

Хімія

Громадянська освіта

 

16 група

Охорона праці

Математика

Іноземна мова

Громадянська освіта

 

1-Р група

Трактори

Формування ЗСЖ

Фізична культура

 

21 група

Фізика

Захист Вітчизни

Українська мова

СТО

Історія України

 

24 група

Технології

Історія України

Фізична культура

 

26 група

Математика

Технології приготування їжі

Біологія

Біологія

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

П'ятниця, 17 квітня

 

11 група

Інформатика

Фізична культура

Громадянська освіта

Математика (факультатив)
 

14 група

Основи роботи на ПК

Біологія

Українська мова

 

16 група

Математика

Охорона праці

Громадянська освіта

 

1-Р група

Агротехнології

С/Г машини

Трактори

 

21 група

С/г машини

ОБДР

Фізична культура

 

24 група

Біологія

Зарубіжна література

Формування ЗСЖ

 

26 група

Хімія

Устаткування підприємств харчування

Фізика

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Четвер16 квітня

 

11 група

Іноземна мова

Фізика

Інформатика

 

14 група

ТКОІ

Географія

Всесвітня історія

Математика (факультатив)

 

16 група

Біологія

Устаткування підприємств харчування

 

1-Р група

С/Г машини

Фізична культура

Агротехнології

Слюсарна справа

 

21 група

Українська література

Біологія

Математика

Фізична культура

 

24 група

Географія

Хімія

Математика

 

26 група

Математика

Формування ЗСЖ

Організація виробництва

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Середа15 квітня

 

11 група

С/Г машини

Трактори

Громадянська освіта

Інформатика

 

14 група

Інформатика

Математика

Зарубіжна література

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Історія України

Фізика

 

1-Р група

Трактори

ПДР

СТО

 

21 група

Хімія

С/Г машини

Біологія

Історія України

 

24 група

Українська мова

Фізика

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

 

26 група

Всесвітня історія

Технології

Технологія приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)

 

___________________________________________________________________________

Вівторок14 квітня

 

11 група

Українська література

Математика

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

ТКОІ

Хімія

Громадянська освіта

 

16 група

Українська мова

Математика

Охорона праці

Громадянська освіта

 

1-Р група

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

ПДР

 

21 група

Захист Вітчизни

Іноземна мова

Всесвітня історія

Фізика

 

24 група

Всесвітня історія

Історія України

Фізична культура

 

26 група

Захист Вітчизни

Фізіологія харчування

Біологія

Математика (факультатив)

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Понеділок13 квітня

 

11 група

С/Г машини

Історія України

Біологія

Слюсарна справа

 

14 група

Виробниче навчання

Фізика

 

16 група

Хімія

Зарубіжна література

Технологія приготування їжі

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Фізична культура

 

21 група

Хімія

Будова автомобіля

Трактори

Математика (факультатив)

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Українська мова

Географія

Технологія приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

П’ятниця10 квітня

 

11 група

Трактори

Громадянська освіта

Інформатика

 

14 група

Українська мова

Українська література

Фізична культура

 

16 група

Українська мова

Математика

Громадянська освіта

 

1-Р група

С/Г машини

Трактори

Агротехнології

Формування ЗСЖ

 

21 група

С/Г машини

ОБДР

Фізична культура

 

24 група

Українська література

Біологія

Захист Вітчизни

 

26 група

Хімія

Фізика

Історія України (факультатив)

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Четвер9 квітня

 

11 група

Зарубіжна література

Хімія

Фізика

Інформатика

 

14 група

Географія

Історія України

Біологія

 

16 група

Історія України

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництв та обслуговування

Математика

Фізична культура

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Агротехнології

Фізична культура

Слюсарна справа

 

21 група

Зарубіжна література

Географія

Біологія

Математика

 

24 група

Технології

ІСТО

Хімія

Математика

 

26 група

Математика

Українська література

Формування ЗСЖ

Організація виробництва

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Середа, 8 квітня

 

11 група

Трактори

Біологія

Громадянська освіта

Інформатика

 

14 група

Інформатика

Математика

Іноземна мова

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Географія

Фізика

Українська література

 

1-Р група

Трактори

ПДР

СТО

Електротехніка

 

21 група

Українська мова

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

24 група

Українська мова

Бухгалтерський облік

Фізика

 

26 група

Історія України

Зарубіжна література

Технологія приготування їжі

Технології

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)
___________________________________________________________________________

Вівторок7 квітня

 

11 група

Українська мова

Математика

Електротехніка

Фізична культура

 

14 група

Хімія

Громадянська освіта

ТКОІ

ТКОІ

 

16 група

Математика

Іноземна мова

Громадянська освіта

Охорона праці

 

1-Р група

Технічне креслення

Трактори

Формування ЗСЖ

Фізична культура

 

21 група

Українська мова

СТО

Фізика

Історія України

 

24 група

Історія України

Технології

Фізична культура

 

26 група

Технології

Біологія

Формування ЗСЖ

Математика

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)


___________________________________________________________________________

Понеділок6 квітня

 

11 група

С/Г машини

Всесвітня історія

Географія

Біологія

 

14 група

Виробниче навчання

Фізика

 

16 група

Всесвітня історія

Технології приготування їжі

Технології приготування їжі

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

1-Р група

С/Г машини

Трактори

Агротехнології

Агротехнології

 

21 група

ПДР

Будова автомобіля

Охорона праці

Хімія

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Українська мова

Іноземна мова

Технології приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

Біологія (підготовка до ЗНО)

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 3 квітня

 

11 група

Громадянська освіта

Фізична культура

Інформатика

Математика (факультатив)

 

14 група

Основи роботи на ПК

Біологія

Українська мова

 

16 група

Охорона праці

Математика

Громадянська освіта

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Формування ЗСЖ

 

21 група

ОБДР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Зарубіжна література

Біологія

Формування ЗСЖ

 

26 група

Фізика

Хімія

 

31 група

Біологія (ЗНО)

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 2 квітня

 

11 група

Іноземна мова

Фізика

Хімія

Інформатика

 

14 група

Географія

ТКОІ

Всесвітня історія

Математика (факультатив)

 

16 група

Історія України

Біологія

Устаткування підприємств харчування

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Українська література

Математика

Біологія

Фізична культура

 

24 група

Математика

ІСТО

Географія

Хімія

 

26 група

Технології

Математика

Організація виробництва та обслуговування

Формування ЗСЖ

 

31 група

ПДР


___________________________________________________________________________

Середа, 1 квітня

 

11 група

С/Г машини

Трактори

Громадянська освіта

Інформатика

 

14 група

Інформатика

Зарубіжна література

Математика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Історія України

Фізика

Хімія

 

1-Р група

Трактори

СТО

ПДР

 

21 група

Історія України

 

24 група

Іноземна мова

Українська мова

Фізика

Бухгалтерський облік

 

26 група

Всесвітня історія

Технології

Фізична культура

Технології приготування їжі

 

31 група

Хімія

Біологія

 

 

Вівторок, 31 березня

 

11 група

Електротехніка

Українська мова

Математика

Фізична культура

 

14 група

Хімія

ТКОІ

ТКОІ

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Охорона праці

 

1-Р група

Трактори

Технічне креслення

Фізична культура

Формування ЗСЖ

 

21 група

СТО

Українська мова

Фізика

Історія України

 

24 група

Історія України

Фізична культура

Технології

 

26 група

Біологія

Технології

Математика

Формування ЗСЖ

 

31 група

Професійна етика

Біологія

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 30 березня

 

11 група

Всесвітня історія

С/Г машини

Географія

Біологія

 

14 група

Фізика

Виробниче навчання

 

16 група

Всесвітня історія

Технології приготування їжі

Фізична культура

Математика (факультатив)

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Агротехнології

 

21 група

ПДР

Будова автомобіля

Хімія

 

24 група

Виробниче навчання

 

26 група

Іноземна мова

Українська мова

Технології приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

ПДР

Хімія

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 27 березня

 

11 група

Математика (факультатив)

Громадянська освіта

Фізична культура

Інформатика

 

14 група

Основи роботи на ПК

Українська мова

Біологія

 

16 група

Математика

Охорона праці

Громадянська освіта

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Слюсарна справа

 

21 група

ОБДР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Біологія

Зарубіжна література

Фізика

Формування ЗСЖ

 

26 група

Хімія

Устаткування підприємств харчування

 

31 група

Іноземна мова

Фізика

___________________________________________________________________________

Четвер, 26 березня

 

11 група

Фізика

Хімія

Іноземна мова

Інформатика

 

14 група

Математика (факультатив)

Всесвітня історія

Географія

ТКОІ

 

16 група

Історія України (факультатив)

Біологія

Устаткування підприємств харчування

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Агротехнології

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Біологія

Математика

Українська література

Фізична культура

 

24 група

Географія

Хімія

Математика

ІСТО

 

26 група

Формування ЗСЖ

Математика

Технології

Організація виробництва та обслуговування

 

31 група

 

___________________________________________________________________________

Середа, 25 березня

 

11 група

Громадянська освіта

Трактори

Хімія

Інформатика

 

14 група

Зарубіжна література

Математика

Інформатика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Фізика

Історія України

Хімія

 

1-Р група

ПДР

СТО

Трактори

 

21 група

С/Г машини

Захист Вітчизни

Біологія

 

24 група

Українська мова

Фізика

Іноземна мова

Бухгалтерський облік

 

26 група

Технології приготування їжі

Технології

Всесвітня історія

Фізична культура

 

31 група

Технології

Технології

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 24 березня

 

11 група

Математика

Українська література

Громадянська освіта

Фізична культура

 

14 група

ТКОІ

ТКОІ

Хімія

 

16 група

Інформатика

Українська мова

Хімія

Громадянська освіта

 

1-Р група

ПДР

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

 

21 група

Всесвітня історія

Фізика

Захист Вітчизни

Іноземна мова

 

24 група

Всесвітня історія

Технології

Фізична культура

 

26 група

Біологія

Фізіологія харчування

Захист Вітчизни

Математика (факультатив)

 

31 група

Трактори

Професійна етика

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 23 березня

 

11 група

С/Г машини

Біологія

Історія України

Слюсарна справа

 

14 група

Фізика

Інформатика

Інформатика

Основи роботи на ПК

 

16 група

Технологія приготування їжі

Зарубіжна література

Хімія

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

С/Г машини

Фізична культура

 

21 група

Будова автомобіля

Трактори

Хімія

Математика (факультатив)

 

24 група

Бухгалтерський облік

Бухгалтерський облік

Формування ЗСЖ

 

26 група

Географія

Українська мова

Технології приготування їжі

Фізична культура

 

31 група

Хімія

Технології

 

___________________________________________________________________________

П’ятниця, 20 березня

 

11 група

Трактори

Громадянська освіта

Інформатика

 

14 група

Українська література

Українська мова

Фізична культура

 

16 група

Математика

Українська мова

Громадянська освіта

 

1-Р група

ПДР

Формування ЗСЖ

С/Г машини

 

21 група

ОБДР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Українська література

Українська література

Захист Вітчизни

Біологія

 

26 група

Фізика

Хімія

 

31 група

Українська література

 

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 19 березня

 

11 група

Зарубіжна література

Фізика

Хімія

Інформатика

 

14 група

Громадянська освіта

Географія

Біологія

Інформатика

 

 

16 група

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництва та обслуговування

Математика

Фізична культура

 

1-Р група

С/Г машини

Агротехнології

Фізична культура

 

21 група

Зарубіжна література

Географія

Математика

Біологія

 

24 група

Математика

Хімія

Технології

ІСТО

 

26 група

Українська література

Організація виробництва та обслуговування

Математика

Формування ЗСЖ

 

31 група

Професійна етика

ПДР

Українська мова

 

___________________________________________________________________________

Середа, 18 березня

 

11 група

Хімія

Громадянська освіта

Трактори

Інформатика

 

14 група

Інформатика

Іноземна мова

Математика

Фізична культура

 

16 група

Інформатика

Українська література

Фізика

Географія, сторінки 235-243

 

1-Р група

Електротехніка 

ПДР

Трактори

СТО

 

21 група

Формування ЗСЖ

Формування ЗСЖ

Українська мова

 

24 група

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

Українська мова

 

26 група

Зарубіжна література

Фізична культура

Технології

Технологія приготування їжі з основами товарознавства

 

31 група

Хімія

Біологія

Технології

 

___________________________________________________________________________

Вівторок, 17 березня

 

11 група

Математика

Електротехніка 

Українська мова

Фізична культура

 

14 група

Хімія

ТКОІ

ТКОІ

 

16 група

Іноземна мова

Математика

Громадянська освіта

Організація виробництва та обслуговування

 

1-Р група

Формування ЗСЖ

Трактори

Технічне креслення

Фізична культура

 

21 група

Фізика

СТО

Будова автомобіля

Українська мова

 

24 група

Технології

Формування ЗСЖ

Фізична культура

 

26 група

Біологія

Організація виробництва та обслуговування

Математика

Формування ЗСЖ

 

31 група

Біологія

Професійна етика та культура водіння

Технології

 

___________________________________________________________________________

Понеділок, 16 березня

 

11 група

Географія сторінки 201-215

Біологія

С/Г машини

Іноземна мова

 

14 група

Фізика

Інформатика

Інформатика

Основи роботи на ПК

 

16 група

Математика (факультатив)

Технологія приготування їжі з основами товарознавства

Зарубіжна література

Фізична культура

 

1-Р група

Трактори

Агротехнології

С/Г машини

 

21 група

ПДР

Будова та експлуатація вантажного автомобіля

Хімія

Охорона праці

 

24 група

Бухгалтерський облік

Основи оподаткування

Формування ЗСЖ

 

26 група

Англійська мова

Українська мова (факультатив)

Фізична культура

 

31 група

Технології

Математика (ЗНО)

Математика (факультатив)

 

 

___________________________________________________________________________

П'ятниця, 13 березня

 

11 група

Громадянська освіта

Математика (факультатив)

Фізична культура

Інформатика

 

14 група

Основи роботи на ПК

Біологія

Українська мова

 

16 група

Охорона праці

Математика

Громадянська освіта

 

1-Р група

 

21 група

ОБР

С/Г машини

Фізична культура

 

24 група

Зарубіжна література

Біологія

Формування ЗСЖ

 

26 група

Фізика

Хімія

Устаткування підприємств харчування

 

31 група

Українська література

Фізика

С/Г машини

Технології

 

___________________________________________________________________________

Четвер, 12 березня

 

11 група

Англійська мова

Фізика

Хімія

Інформатика

 

14 група

Географія сторінки 201-215

ТКОІ

Математика (факультатив)

 

16 група

Біологія

Устаткування підприємств харчування

Організація виробництва та обслуговування

 

1-Р група

 

21 група

Українська література

Математика

Біологія

Фізична культура

 

24 група

Географія Сторінки 94-107.

Математика

Хімія

ІСТО

 

26 група

Математика

Організація виробництва та обслуговування

Формування ЗСЖ

Технології

 

31 група

Українська мова (ЗНО)

Українська мова (ЗНО)

 

___________________________________________________________________________